آروند دشت‌آرای: «قطعا این نمایش تور تهران خواهد داشت»

«سگ‌ سکوت» تا 10 شهریورماه در ایرانشهر می‌ماند

آروند دشت‌آرای: «قطعا این نمایش تور تهران خواهد داشت»

 

اجرای نمایش «سگ سکوت» به کارگردانی آروند دشت آرای تا دهم شهریور‌ماه تمدید شد.


به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این نمایش که کاری از گروه هنرهای اجرایی

«ویرگول» است، به دلیل استقبال تماشاگران تا دهم شهریور‌ماه تمدید شد.


«سگ سکوت» با دراماتورژی طلا معتضدی و بازی پانته آ بهرام، باران کوثری، حامد بهداد، داریوش فایزی و سارا ریحانی در تماشاخانه شماره 2 ایرانشهر به صحنه می‌رود.


چندی پیش به دلیل سفر حامد بهداد، بابک حمیدیان به جای او بازی می‌کرد که با بازگشت بهداد قرار است از این هفته این دو بازیگر به صورت یک شب درمیان بازی کنند.


آروند دشت‌آرای با اشاره به استقبال تماشاگران از این نمایش درباره‌ی احتمال اجرای آن در دیگر سالن‌ها توضیح داد: قطعا این کار تور تهران خواهد داشت. در حال حاضر یکی دو سالن دیگر هم برای اجرا پیشنهاد داده‌اند اما از آنجا که گروه اجرایی چندین ماه خود را صرف آماده‌سازی این نمایش کرده ترجیح دادیم فعلا گروه رفع خستگی کند و مدتی بعد درباره‌ی اجرا در دیگر سالن‌ها برنامه‌ریزی کنیم.


او ادامه داد: در کنار سالن‌هایی که در تهران به ما پیشنهاد اجرا داده‌اند، پیشنهاداتی برای اجرا در شیراز و رشت هم داشته‌ایم که هنوز قطعی نشده‌اند، اما مسلما درصورت آمادگی گروه، نمایش را در هر سالنی که مناسب اجرای آن باشد به صحنه می‌بریم.


گفتنی است: در حال حاضر نمایش «زال و رودابه» به کارگردانی نادر رجب‌پور در تماشاخانه شماره 1 ایران‌شهر روی صحنه است و پس از آن نیز حمید مظفری نمایش «اتللو» را از هفته آخر شهریو‌رماه در این سالن به صحنه خواهد برد. ضمن این‌که درکنار این آثار نمایش‌های عروسکی هم براساس جدول زمان‌بندی‌شان در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا می‌شود.

/ 0 نظر / 15 بازدید