"نقش‌آفرینان" ویژه نوروز منتشر شد

"نقش‌آفرینان" ویژه نوروز منتشر شد

پنجاه و دومین شماره ماهنامه بازیگری "نقش‌آفرینان" ویژه نوروز 88 با گفتگوی اختصاصی با شهاب حسینی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شماره جدید "نقش‌آفرینان" با قطعه شعری از فریدون مشیری آغاز می‌شود و در ادامه می‌پردازد به بازیگرشناسی سال گاو، نیم‌نگاهی به فعالیت‌های جدید بازیگران ایرانی و خارجی و گفتگویی با شهاب حسینی با عنوان "آدم اینجا تنهاست...".

 

"محاکمه در خیابان" مسعود کیمیایی به روایت تصویر، پرونده‌ای برای فیلم‌های "مورد عجیب بنجامین باتن" و "بچه اشتباهی"، مروری بر 10 فیلم برگزیده سینمای ایران در سال 87 شامل "دایره زنگی"، "به همین سادگی"، "پابرهنه در بهشت"، "فرزند خاک"، "دعوت"، "آواز گنجشک‌ها"، "کنعان"، "همیشه پای یک زن در میان است"، "ریسمان باز" و "روز برمی‌آید".

معرفی 10 برنامه و 10 تئاتر برگزیده تلویزیون در سال 87، مطلبی درباره سینما و اکران نوروزی فیلم‌ها، نوروز 88 و نقش‌آفرینی بیش از 88 چهره در سیما، مروری بر بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامل هشت بازیگر تقدیر شده، چند ستاره در آسمان غبارآلود، یازده بازیگر و 17 بازی برجسته دور مانده از سیمرغ و در حاشیه و متن فیلم‌های جشنواره بیست و هفتم فجر در ادامه مطالب آمده است.

گزارشی بر هشتاد و یکمین دوره جوایز اسکار و معرفی برگزیدگان، پنجاه و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین و حضور  برجسته سینمای ایران با "درباره الی"، یادمان درگذشتگان سال 87، زبان بدن، یادداشت و پاسخ به نامه‌ها در بخشی دیگر کار این شماره را تمام می‌کند.

پنجاه و دومین شماره ماهنامه سینمایی "نقش‌آفرینان" ویژه نوروز 88 به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی شکوه جیرودی و  سردبیری رامین پرچمی در 132 صفحه با قیمت 1500 تومان در دسترس علاقمندان است.

/ 0 نظر / 52 بازدید