اجرای «سگ، سکوت» در تماشاخانه ایرانشهر قطعی شد

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد:
اجرای «سگ، سکوت» در تماشاخانه ایرانشهر قطعی شد

 

خبرگزاری فارس: آروند دشت‌آرای گفت: اجرای نمایش «سگ، سکوت» در تماشاخانه ایرانشهر قطعی شده و این نمایش با اضافه شدن یک بازیگر دیگر روی صحنه می‌رود.

«آروند دشت‌آرای» کارگردان تئاتر به خبرنگار تئاتر فارس گفت: نمایش «سگ، سکوت» از سوی مرکز هنرهای نمایشی مجوز اجرا گرفته و پس از بازبینی تماشاخانه ایرانشهر برای اجرای آن در نظر گرفته شده است.
وی افزود: «سگ، سکوت» هفت بازیگر دارد و جواد نمکی بازیگر جدید این نمایش است که به بازیگرانی مانند پانته‌آ بهرام، حامد بهداد، سارا ریحانی، حمیدرضا فلاحی، داریوش فائزی و باران کوثری اضافه شده است.این نمایش هفته اول تیرماه در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.
وی ادامه داد: متن این نمایش حدود یک سال‌ونیم است که نوشته شده و به همراه اجرای پروژه و تمرینات نیز بازنویسی می‌شود و «طلا معتضدی» متن را در کنار گروه اجرایی نوشته و به طور مرتب آن را در گفت‌وگو‌ها و فضاسازی تغییر داده است.
نمایش «سگ، سکوت» قصه‌ای را دنبال می‌کند که روایت ساده‌ای دارد و در عین حال با فضاسازی و تصاویر عجیب همراه است.
علیرضا علیزادگان تهیه‌کننده، سارا ریحانی طراح حرکت، آروند دشت آرای طراح صحنه، طلا معتضدی دراماتورژ و نویسنده، سارا خالدی طراح لباس، لیلا مدن‌پور دستیار یکم کارگردان و برنامه‌ریز، شکوفا کریمی مدیر تولید، حمید خرم‌طوسی دستیار دوم کارگردان، گلاره کیازند عکس، ایمان راد طراح گرافیک، امیرحسین دوانی مدیر صحنه و عادل بزدوده طراح عروسک، دیگر عوامل نمایش «سگ سکوت» هستند.

/ 0 نظر / 58 بازدید