«پستچی سه بار در نمی‌زند» از فردا اکران می‌شود

با زمانی سه دقیقه کوتاه‌تر؛
«پستچی سه بار در نمی‌زند» از فردا اکران می‌شود


خبرگزاری فارس: «پستچی سه بار در نمی‌زند» با زمانی سه دقیقه کوتاه‌تر از نسخه جشنواره فجر،از فردا به نمایش عمومی در می‌آید.

 

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، روابط عمومی فیلمیران اعلام کرد: فیلم سینمایی «پستچی سه بار در نمی‌زند» آخرین ساخته حسن فتحی از فردا در گروه سینمایی آفریقا به روی صحنه می‌رود.
این فیلم که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر سال گذشته بود نسبت به نسخه جشنواره سه دقیقه و نیم کوتاه شده است و با تدوین مجدد پرده آخر فیلم ریتم آن افزایش یافت.
از فردا سینماهای آفریقا، ایران، آزادی ، پردیس ملت، پردیس زندگی، عصر جدید، گلریز، اریکه ایرانیان، موزه سینما، پایتخت و فرهنگ اکران این فیلم را آغاز خواهند کرد که به زودی به تعداد آنها افزوده خواهد شد و سینماهای شهرستان‌ها نیز از فردا اکران این فیلم را آغاز خواهند کرد.
براساس این گزارش، «پستچی سه بار در نمی‌زند» داستان مردی است در عمارتی خارج از شهر، دختری را به گروگان می‌گیرد تا پدر دختر را به آن خانه بکشاند و بر سر ماجراهای گذشته، با او تسویه‌حساب کند.
بازیگران طبقه اول محمدرضا فروتن و باران کوثری، ساکنان طبقه دوم پانته‌آ بهرام و امیر جعفری و ساکنان طبقه سوم، علی نصیریان، رویا تیموریان، لیلا زارع و پارسا مشیری هستند.
«پستچی سه بار در نمی‌زند» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی، محصول سینمای مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.
فیلمنامه «پستچی سه بار در نمی‌زند» را خود فتحی نوشته است.
این فیلم پس از فیلم ازدواج به سبک ایرانی، دومین فیلم سینمایی فتحی است.
وی همچنین سریال‌هایی چون «همسایه‌ها»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «شب دهم»، «ملاصدرا»، «مدار صفر درجه» و «میوه ممنوعه» را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

/ 0 نظر / 14 بازدید