باران کوثری،رضا کیانیان،محمد سریر و ... میهمان 88 تیک‌تاک

صفاریان‌پور خبر داد:
ضبط «تیک‌تاک» از سرگرفته می‌شود

باران کوثری،رضا کیانیان،محمد سریر و
... میهمان 88 تیک‌تاک

از هفته‌ی آینده ضبطبرنامه «تیک‌تاک» از سرگرفته می‌شود تا 20 قسمت باقیمانده آن نیز ساخته شود.

به گزارش خبرنگارسرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «تیک‌تاک» که برنامه‌ایگفت‌وگومحور است و به صحبت افراد مختلف در کافه‌یی اختصاص دارد از سال گذشته رویآنتن شبکه‌ی دو است تاکنون نیمی از آن (50 قسمت) بخش شده است و تولید قسمت‌هایباقی‌مانده آن از هفته آینده آغاز می‌شود که یک‌ماه به طول می‌انجامد.

فواد صفاریان‌پور ـ تهیه‌کننده و کارگردان «تیک‌تاک» ـ با بیان این‌که مدتی ضبط برنامه را متوقف کرده بودیم به خبرنگار ایسنا گفت: برای ارزیابی بازخورد مخاطبان مدتی ساخت برنامه را متوقف کردیم و اکنون قرار است با تغییری جزیی در رویکرد «تیک‌تاک» ادامه آن را بسازیم.

او اضافه کرد: به مباحث مربوط به خودشناسی و آن‌چه که به عنوان مهارت‌های زندگی مفاخر عرصه‌های مختلف مطرح می‌شود،بیشتر می‌پردازیم.

تهیه‌کننده‌ی «تیک‌تاک» تأکید کرد: مخاطبان در قسمت‌های آتی با زندگی خصوصی هنرمندان آشنا‌تر می‌شوند اما این کار به شیوه‌ای به اصطلاح« زرد» انجام نمی‌شود؛ از سوی دیگر تنها به مفاخر فرهنگ و علوم نمی‌پردازیم بلکه افراد موفق در زمینه‌ها و حرفه‌های مختلف را به برنامه دعوت می‌کنیم چون ارایه‌ی تفکر افراد بزرگ از اهداف «تیک تاک» است.

صفاریان‌پور در پایان درباره امکان اطلاع‌رسانی بهتر در زمینه مهمانان هر برنامه گفت: در طول روز آنونس مهمان روز بعد پخش می‌شد البته مدتی است این کار قطع شده است اما بهتر است بار دیگر از سر گرفته شود.

به گزارش ایسنا، باران کوثری،دکتر محمد سریر،پروفسور مسعود قاسمی،شهاب رضویان،محمدرضا اصلانی،رامین حیدری فاروقی،مهدی فخیم‌زاده،،حامد بهداد،امان الله فرهادی،رضا کیانیان،لاله صبوری،دکتر پرویز رجبی،ایرج میلانی،علیرضا شجاع نوری،آتیلا پسیانی،مهدی کرم پور،اسماعیل میرفخرایی،دکتر یحیی فیوضی،دکتر شهرام یزدانی،جمشید مرادیان و پوپه مهدوی از جمله مهمانان روزهای آینده «تیک تاک» هستند.

کمال تبریزی،چیستا یثربی و محمد علی اینانلو از افرادی هستند که قبلا هم به کافه‌ی «تیک تاک»رفته بودند.

به گزارش ایسنا، پخش «تیک تاک» از آذرماه سال گذشته آغاز شده است و شنبه‌ها تا چهارشنبه‌ها روی آنتن می‌رود.

/ 0 نظر / 74 بازدید