پخش سری جدید «کلاه قرمزی» به تصمیمات بعدی بستگی دارد

مدیر گروه کودک‌ و نوجوان شبکه‌ دو سیما اعلام کرد؛
آخرین اخبار درباره بودن یا نبودن کلاه‌قرمزی

 

مدیر گروه کودک‌ و نوجوان شبکه‌ دو سیما نوروز 87 را سالی دشوار برای برنامه‌های کودک این شبکه خواند و افزود: امسال برای اولین‌بار بچه‌ها امکان انتخاب دیگری نداشتند و تنها می‌توانستند برنامه‌های کودک شبکه دو را تماشا کنند.

محمد میرکیانی هم‌چنین اعلام کرد که سریال «کلاه قرمزی» امروز به پایان رسید و تولید و پخش سری جدید آن به تصمیمات بعدی بستگی دارد.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در پاسخ به پرسشی درباره‌ی هزینه بالایی که گفته می‌شود، صرف ساخت سریال «کلاه قرمزی» شده است، خاطر نشان کرد: برنامه‌ای مثل «کلاه قرمزی» در زمره برنامه‌های مشارکتی است که با همکاری صدا‌وسیما و برخی سازمان‌های دیگر ساخته می‌شود.

وی درباره‌ی دلایل تولید دوباره سریال «کلاه قرمزی» پس از سال‌ها، اظهار کرد: مردم با خاطره‌ها زنده هستند؛ خوب است شبکه کودک از روزهای کودکی بزرگترها نیز برنامه‌هایی را پخش کند.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو به پرسش دیگر ایسنا درباره‌ی احتمال ساخت قسمت‌های بعدی سریال «کلاه قرمزی» این‌گونه پاسخ داد که باید این مساله را پیگیری ‌کنند.

محمد میرکیانی در پاسخ به پرسش دیگری درباره‌ی پخش برنامه‌های کودک و نوجوان در باکس‌های عصر‌گاهی و شبانگاهی، در این ارتباط به برنامه «شب‌ بخیر بچه‌ها» اشاره کرد و گفت که اولین قسمت از این برنامه ظرف چند روز آینده به روی آنتن می‌رود.

این مدیر تلویزیون هم‌چنین خبر داد: همان‌طور که نوروز امسال به لحاظ پخش برنامه‌های کودکان و نوجوانان نوروزی متفاوت بود، تابستان سال 88 نیز برای بچه‌ها متفاوت خواهد بود.

او خاطر نشان کرد: گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در نوروز امسال به صد‌درصد تعهداتی که داشته است، عمل کرد.

میرکیانی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی دلیل پخش غیر زنده برنامه «فتیله» در نوروز امسال، خاطر نشان کرد: گروه سازنده این برنامه در طول سال خسته می‌شوند و در نتیجه در ایام نوروز برنامه زنده نمی‌روند سال گذشته هم وضعیت به همین منوال بود. ضمن این‌که فتیله‌ای‌ها در دهه فجر هر روز برنامه زنده داشتند و فشار کاری بالایی را تحمل کردند.

او در پایان هم‌چنین به برنامه زنده و نوروزی «بچه‌ها بهار» اشاره کرد که به‌عنوان قاب زنده ارتباط با کودکان را حفظ می‌کرد.
/ 1 نظر / 60 بازدید
خودنویس

امیدوارم که بازم ساخته شه و پخش بشه