«کلاه قرمزی در نوروز88» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

همراه عرضه فیلم‌های لورل هاردی و چارلی چاپلین‌؛
«کلاه قرمزی در نوروز88» به شبکه نمایش خانگی می‌آید


خبرگزاری فارس: مجموعه‌ای از فیلم‌های لورل هاردی،چارلی چاپلین و انیمیشن ازسوی مؤسسه رسانه‌های تصویری معاونت امور سینمایی طی چندین دوره تا پایان تابستان عرضه خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مؤسسه رسانه‌های تصویری، این مؤسسه در نظر دارد همزمان با ایام تابستان هفته‌ای یک بار اقدام به عرضه آثاری از مجموعه فیلم‌های لورل هاردی و چارلی چاپلین و همچنین فیلم‌های انیمیشن کند.
در اولین دوره از عرضه این مجموعه، فیلم «لورل هاردی در زنوبیا»، «یک نیمه شب-مغازه سمساری-مسابقه-راهرونده روی زمین» از مجموعه فیلم‌های چارلی چاپلین و انیمیشن «اسپیریت» وارد شبکه نمایش خانگی شد.
«کلاه قرمزی در نوروز 88» عنوان مجموعه‌ای است که در دوره بعدی توسط موسسه رسانه‌های تصویری به شبکه ویدئویی راه خواهد یافت.
یکی از مؤسسات عرضه‌کننده محصولات سمعی و بصری و سینمایی اوایل سال جاری با بهره‌گیری از نام این مجموعه اقدام به عرضه فیلم‌های قبلی کلاه قرمزی کرده بود، این در حالی است که مؤسسه رسانه‌های تصویری به منظور احترام به حقوق مخاطبان شبکه نمایش خانگی، نسخه اصلی کلاه قرمزی در نوروز 88 را وارد شبکه ویدئویی خواهد کرد.

 

منبع: فارس

/ 0 نظر / 71 بازدید