"سینمای پویا" با "اولتیماتوم بورن" آمد

"سینمای پویا" با "اولتیماتوم بورن" آمد

شانزدهمین شماره ماهنامه "سینمای پویا" ویژه اردیبهشت‌ماه 88 همراه با DVD فیلم سینمایی "اولتیماتوم بورن" ساخته پل گرین‌گرس منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شماره جدید "سینمای پویا" با گزارش پشت صحنه فیلم‌های "زندگی با چشمان بسته" رسول صدرعاملی و "سن‌پترزبورگ" بهروز افخمی آغاز می‌شود و در ادامه گفتگو با بازیگران این آثار آمده است. 

 

گفتگو با تهمینه میلانی درباره "سوپراستار" و حواشی آن، گفتگویی مفصل با عبدالرضا کاهانی نویسنده و کارگردان "بیست" درباره شرایط اکران و همکاری با بازیگران مطرح این فیلم و پرونده ویژه در بخشی دیگر از مطالب این شماره آمده که می‌پردازد به حکایت عجیب و غریب اکران نوروزی سینماها.

گپی با تهیه کنندگان و کارگردانان سینمای ایران درباره دلایل فروش "اخراجی‌ها 2" در ایران، حرف‌های مسعود ده‌نمکی کارگردان فیلم، گزارشی از وضعیت فروش دیگر فیلم‌های اکران نوروز، گپی با تماشاگرانی که به دیدن "اخراجی‌ها 2" رفتند و نگاه جامعه‌شناسانه جواد طوسی به دلایل فروش این فیلم در ادامه پرونده آمده است.

آخرین اخبار سینمای ایران، گزارشی از دلایل محبوبیت کلاه قرمزی، پرونده‌ای برای فرشاد فدائیان مستندساز، فصل رونق نمایش خانگی، معرفی فیلم‌های روز جهان، گفتگو با ژرار دوپاردیو، حرف‌های بن کینگزلی درباره بازیگری و آموزه‌های زندگی، سالن‌های خاموش سینمای هند، آل‌پاچینو و حضور در نقش جنجالی دالی و... به کار این شماره پایان می‌دهد.

شانزدهمین شماره ماهنامه "سینمای پویا" ویژه اردیبهشت‌‌ماه 88 با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا باباگلی و سردبیری شاهین امین در 116 صفحه به قیمت 1500 تومان منتشر شده است.

/ 0 نظر / 27 بازدید