پشت صحنه‌ی خوابگاه دختران

سلام بر تمامی دوستداران هنر سینما
خوابگاه دختران ، اولین تجربه‌ی محمد حسین لطیفی و ایرج طهماسب در ژانر وحشت بود که می توان آن را یکی از کارهای موفق سینمای ایران در این ژانر به حساب آورد . سرکار خانم کوثری در این فیلم نقش اول را بر عهده داشتند و واقعا بازی عالی و روان و باور پذیر رو به نمایش گذاشتند به طوریکه تمام وجوه ترس در چهره‌ی ایشون مشاهده می شد و یکی از تجربه های موفق باران کوثری در ایفای نقش در ژانری که کمتر در ایران در این ژانر فیلم ساخته می شود بسیار چشمگیر و عالی بود .
سه قسمت از پشت صحنه‌ی فیلم خوابگاه دختران را برای دانلود شما عزیزان قرار داده ام . امیدوارم لذت ببرید .

پشت صحنه‌ی "خوابگاه دختران" 1

 

پشت صحنه‌ی "خوابگاه دختران" 2

پشت صحنه‌ی "خوابگاه دختران" 3

 

http://baranema.persiangig.ir/image/khabgah.JPG

بعضی از دوستان خواسته بودند که روش دانلود رو توضیح بدم . ابتدا روی گزینه‌ی مورد نظر که می خواهید دانلود کنید کلیک می کنید بعد یک صفحه‌ی جدید باز می شود که بر روی دکمه‌ی free user کلیک می کنید و صفحه ای جدید باز می شود که زمانی حدودا 30 ثانیه باید صبر کنید تا دکمه‌ی Download ظاهر شود و بعد روی این دکمه کلیک کرده و فایل خود را دانلود کنید .

/ 4 نظر / 200 بازدید
پسر باران

سلاااااااااااام خوبی؟ من پسر بارانم و از بازی باران کوثری خیلی خوشم میاد. به خصوص بازی استثناییش تو خون بازی و بازی خوبش تو صاحبدلان و البته از کار روز سوم هم نمی تونم بگذرم. خوشحال میشم بیای و به من سر بزنی و لیستی از فیلمای باران کوثری رو برام بیاری چون خیلی وقته از سینما و فیلم دیدن دور افتادم و تازه رفتم سراغش.

حسن میرابی

سلام.فکر کنم شما فعال ترین هوادار باران توی دنیای مجازی اینترنت هستید.من مقاله های شما رو در ویکی پدیای انگلیسی ایتالیایی و فرانسوی و همچنین فارسی دیدم.من قبل شما از یکی از دوستای آلمانیم خواستم که مقاله آلمانی برای باران در ویکی پدیا بنویسه.در ضمن مقالات ایتالیایی و فرانسوی شما رو هم دوستام چک کردن فقط یکی دو تا غلط املایی داشتن که تصحیح شد. راستیتش منم یکی از هواداران پر و پا قرص بارانم ولی خوب مثل شما حوصله وبلاگ نویسی رو ندارم. من همچنین یکی از بزرگترین (فکر کنم کلمه ی بزرگترین مناسب باشه) هواداران میلا یوویچ توی ایران هستم (روی آدرس سایتم کلیک کنید) و یه مقاله کامل راجع به میلا یوویچ توی ویکی پدیای فارسی نوشتم.می خواستم پیشنهاد کنم که مقاله باران رو توی ویکی پدیا بهترش کنیم.آخه به نظر من حیفه که برای یه بازیگر خارجی مثل میلا یه مقاله کامل بنویسیم ولی باران که به نظر من شایسته تر زیباتر و لایق تر از میلا یوویچه مقاله کوچیک و ناقصی داشته باشهمثلا من از مجله زندگی دلخواه اطلاعات جدیدی راجع به علاقه مندی های باران بدست آوردم که می تونیم بعد از دسته بندی و مرتب کردن به مقاله اضافه کنی.نظر شما چیه؟ نظر شما ب

sorena

من عاشق باران هستم ولی نمیدونم چرا پشت صحنه فیلم دانلود نمیشه

sorena

من عاشق باران هستم ولی نمیدونم چرا پشت صحنه فیلم دانلود نمیشه