«پستچی سه بار در نمی زند» تابستان 88 اکران می شود

جواد نوروزبیگی درگفتگو با ایسکانیوز:

«پستچی سه بار در نمیزند» تابستان 88 اکران می شود

تهران-خبرگزاری ایسکانیوز:جواد نوروزبیگی گفت: فیلم «پستچی سه بار در نمی زند» به کارگردانی حسن فتحی تابستان 88 اکران می شود.

جواد نوروزبیگی تهیه کننده این فیلم در گفتگو با خبرنگار سینمایی گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگارن دانشجویی ایران "ایسکانیوز" گفت: برای گرفتن پروانه نمایش فیلم «پستچی سه بار در نمی زند» اقدام کرده ایم و تا اواخر هفته آینده پروانه نمایش را دریافت می کنیم.
وی در خصوص مجموعه تلویزیونی "آشپزباشی" گفت: تاکنون 40 درصد از تصویربرداری انجام شده است و همچنین فیلم "پرسه در مه " در مرحله پیش تولید متوقف شده است.
"پستچی سه بار در نمی زند" دومین ساخته سینمایی حسن فتحی پس از "ازدواج به سبک ایرانی" است که در ژانر وحشت ساخته می شود.
بازیگران: محمدرضا فروتن، باران کوثری، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، علی نصیریان، رویا تیموریان، لیلا زارع، پارسا مشیری.
دیگر عوامل فیلم عباتند از:
نویسنده فیلم‌نامه: حسن فتحی،تهیه کننده: جواد نوروزبیگی (مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی،مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی،تدوین: حسن حسن دوست،طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ایمانی،طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان،موسیقی متن: فردین خلعتبری،صدابرداران همزمان: محمود سماک‌باشی، رضا تهرانی، امیر شاهوردی،صداگذاری و میکس: حسین ابوالصدق،عکاس: محمد فوقانی،جلوه‌های ویژه میدانی: عباس شوقی،جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: کامران سحرخیز،طراح و مدیر بخش اکشن: پیمان ابدی.
خلاصه داستان : داستان مردی است که به خاطر تسویه حساب شخصی با مردی دیگر، دختر او را گروگان می گیرد و به خانه ای در خارج از شهر می رود و منتظر آن مرد می ماند..../

/ 0 نظر / 42 بازدید