تدوین پستچی سه بار در نمی زند آغاز شد

تدوین پستچی سه بار در نمی زند آغاز شد

 

باران مــــــــا - همزمان با آغاز بازی علی نصیریان و رویا تیموریان در فیلم (پستچی سه بار در نمی زند) تدوین این فیلم آغاز شد.
به گزارش بانی فیلم.حسن حسندوست  از روز گذشته مونتاژ فیلم حسن فتحی راآغاز کرده تا همزمان با فیلمبرداری، دیگرمراحل فنی فیلم آغاز شود.
 فردین خلعتبری نیز این روزها مشغول آهنگسازیساخت موسیقی  پستچی سه بار در نمی زند استموسیقی ا ین فیلم به صورت آکوستیک (ارکستراسیون)
 انجام میشود. آهنگسازی فیلم فتحی توسط ارکستر سمفونیک بزرگ اجرا م یشود که رهبری آن را خلعتبری برعهده دارد.  تاکنون بیش از 70 درصد از صحنه های این فیلم جلوی دوربین رفته و به تازگی بازی بازیگران طبقه سوم آغاز شده است.  به غیر از نصیریان و تیموریان، لیلا زارع و پارسا مشیری نیزباز یشان در فیلم آغاز شده است.
 امیرجعفری و پانته آ بهرام هم همچنان جلوی دوربین حسن فتحی هستند و تاکنون تنها بازی فروتن و کوثری در این فیلم به پایان رسیده است.
فیلمی  پستچی سه بار در نمیزند  تاریخی- فلسفی در قالبی معمایی- جنایی است که فیلمنامه آن

 

توسط فتحی نوشته شده است.
 
منبع : بانی فیلم


  

عکس :مهر

/ 1 نظر / 39 بازدید
یااو

به نام خدا معرفی یک ترفند با ویندوز XP ☼ تبدیل متن به گفتار با استفاده از یک فایل NOTEPAD ☼ احتمالا شما تاکنون با استفاده از SPEECH ویندوز متن خود را به گفتار تبدیل کرده اید. ما با این ترفند می خواهیم راهی آسان و سریع را به شما معرفی کنیم شما باید دستورات زیر را در NOTEPAD ویندوز بنویسید و آن را با پسوند VBS ذخیره کنید. Dim msg, sapi msg=InputBox("Matneh khod ra vared namaeed! www.Tarfandestan.com","Sokhangoo") Set sapi=CreateObject("sapi.spvoice") sapi.Speak msg با دابل کلیک روی آن پنجره ای باز میشود و شما باید متن مورد خود را وارد کنید تا کامپیوتر متن مورد نظر شما را بخواند. لازم به ذکر است که اینکار طبعأ تنها بر روی حروف انگلیسی امکان پذیر است لطفا در صورت تمایل سایت ما را با نام " پایگاه اطلاع رسانی ایرانیان " در سایت خود درج کنید. در ضمن برای افزایش بازدید خود نام در خواستی خود را به ما ارسال کنید تا ما نیز پس از بررسی سایت شما را درج کنیم WWW.YAOO.IR