دی ماه پایان تدوین حسندوست از «پستچی سه بار در نمی زند»

دی ماه پایان تدوین  «پستچی سه بار در نمی زند»

 

باران مــــــا - فیلم «پستچی سه بار در نمی زند» هم اکنون توسط حسن حسندوست در حال تدوین است و تا اواسط دی ماه سال جاری ادامه کار را برای صداگذاری به دست فرامرز ابوالصدق می سپارد.
حسن حسندوست؛ تدوین گر در گفت وگو با خبرنگار سرویس هنری برنا در این باره گفت: هم اکنون مشغول تدوین پلان ها و سکانس های مختلف «پستچی سه بار در نمی زند» هستم و بخشی از کار انجام شده و فکر می کنم تا یک ماه آینده هم کار تدوین به طول انجامد.
وی افزود: اواسط دی ماه مونتاژ به پایان می رسد و سپس فرامرز ابوالصدق قرار است کار صداگذاری را انجام دهد. فردین خلعتبری هم مشغول ساخت موسیقی آن است.
همچنین تصویربرداری این فیلم سینمایی به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی 29 آبان ماه به پایان رسید. «پستچی سه بار در نمی زند» داستان مردی است که به خاطر تسویه حساب شخصی با مردی دیگر، دختر او را گروگان می گیرد و به خانه ای در خارج از شهر می رود و منتظر آن مرد می ماند. اما سرنوشت دیگری در این خانه متروکه در انتظار آنهاست.
«پستچی سه بار در نمی زند» دومین ساخته سینمایی حسن فتحی پس از «ازدواج به سبک ایرانی» است که در ژانر وحشت ساخته شده است. محمدرضا فروتن، باران کوثری، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، علی نصیریان، رویا تیموریان، لیلا زارع و پارسا مشیری بازیگران این فیلم هستند.
از سایر عوامل این فیلم می توان به نویسنده فیلم‌نامه: حسن فتحی، تهیه کننده: جواد نوروز بیگی (مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه و لباس: اصغر نژاد ایمانی، طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان، موسیقی متن: فردین خلعتبری، صدابرداران همزمان: محمود سماک‌باشی، رضا تهرانی، امیر شاهوردی، صداگذاری و میکس: حسین ابوالصدق، عکاس: محمد فوقانی، جلوه‌های ویژه میدانی: عباس شوقی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: کامران سحرخیز وطراح و مدیر بخش اکشن: پیمان ابدی اشاره کرد.

 
منبع:برنا
/ 0 نظر / 69 بازدید