نمایش بیش از 60 فیلم در آخرین روز جشنواره فیلم کودک

/جشنواره فیلم کودک همدان/
نمایش بیش از 60 فیلم در آخرین روز جشنواره فیلم کودک


خبرگزاری فارس: آخرین و پنجمین روز بیست و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان (15 مرداد ماه) با نمایش بیش از 60 فیلم در شهر همدان ادامه می‌یابد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، در تالار معلم فیلم‌های خواهر کوچولو داره میاد، چهلمین در، پسرک و بادبادک، بابر، دوربین فیلمبرداری، این بود همه داستان، همراه (هاوری)، ستاره قطبی، روزی از روزها، پدر در انتظار ناخدا و مجموعه اول آثار کوتاه ایران به نمایش در می‌آید.
در تالار دانش‌آموز نیز فیلم‌های ویلای پرماجرا، کلانتری غیرانتفاعی، تادیو جونز و زیرزمین سرنوشت، یک وجب از آسمان، گل، فرنزد شهر، پنالتی و مجموعه دوم آثار کوتاه نمایش داده می‌شود.
در سالن شماره یک مجتمع شهید آوینی فیلم‌های پسر کیهانی، آژانس دوچرخه، گونه جدید، پدربزرگ پل، پسر کیهانی، نخودی، گره، موج سوم، بیگانه و مایمایتی 2008 روی پرده می‌رود.
در سالن شماره دو مجتمع شهید آوینی فیلم‌های پاندای کونگ‌فو کار، ژنرال ـ پلیس‌ها، و کسی در راه است، مجموعه سوم آثار پویانمایی ایران، گرگ و میش، خاتون، ژانگ گا، طبل‌های جنگل و بال‌های خوشبختی اکران می‌شود.
هم‌چنین در سینما کانون فیلم‌های خواب‌های دنباله‌دار، کودک و فرشته، همکلاسی آسمانی، درها و پرواز مرغابی‌ها به نمایش در می‌آید.
در تالار بسیج فیلم‌های مجموعه پنجم آثار پویانمایی ایران، دکتر بین، قلبم را بپذیر، خداحافظ دره سرسبز، لانه‌ای بر سنگ، بچه‌های اناران، آوایی برای مروارید، رنگین‌کمانی‌ها و خواب‌های دنباله‌دار روی پرده می‌رود.
در سینما قدس فیلم‌های قدم اول هارل لوید، شیر شاه، آستریکس در بازی‌های المپیک، درها، پرواز مرغابی‌ها، صندلی‌ها، ضربه متقابل حربا و می‌زاک به نمایش در می‌آید.
در تالار فجر فیلم‌های نقش و نقاش، آن مرد آمد، لبخند فرشتگان، یک روز قبل از فردا، ماه بانو، نمایش‌های ویژه غزه، فلسطین و انتفاضه، مجموعه دوم نمایش‌های ویژه با سینماگران همدان، ویلای پر ماجرا، مادرهای برفی، خاتون، هدیه‌ای برای آسمان روی پرده می‌رود.
بیست و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11 مرداد ماه آغاز شده و تا 15 مرداد ماه در پایتخت تاریخ و تمدن ایران ادامه دارد.

/ 1 نظر / 67 بازدید
رویای تنها

سلام [لبخند] خوبي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[متفکر] دوست گلم بدو بيا وبم كه جشنه [هورا][هورا][دست] زود بيايي ها [عجله][تایید][زودباش] يا علي [خداحافظ]