معمولی نصفه / کتونی سفید

کتونی سفید ابتدا با ورود معلم به شهر شروع می‌شود و معلم سعی دارد سیستم ورزش مدرسه را اصلاح کند. معلم سپس با زیور آشنا می‌شود و با قاچاقچی‌ها درگیر می‌شود و اسیر آن‌ها می‌شود. از دست قاچاقچی‌ها فرار می‌کند و در نهایت تیمش قهرمان می‌شود.

این کل داستان کتونی سفید است که از چند داستانک تشکیل شده، داستان‌هایی که هر کدام می‌تواند در 90 دقیقه ادامه پیدا کند، اما ابراهیم معیری نتوانسته، این داستان‌ها را در کنار هم به طور کامل تعریف کنید و از یک داستان به داستان دیگر وارد می‌شود، بدون این که نتیجه‌ی داستان قبلی را در همان لحظه یا در پایان فیلم ببینیم.

یکی از نکات مبهم، نقشی است که باران کوثری بازی می‌کند. نقشی که نامش را در هیچ کجای فیلم نمی‌شنویم و نمی‌دانیم اسمش چیست تا تیتراژ پایانی که متوجه می‌شویم زیور است و بودن یا نبودنش در فیلم هیچ فرقی ندارد. اما در پوسترهای فیلم ما فقط چهره‌ی باران کوثری را می‌بینیم، نه حسین یاری.

بازیگران هم بازی‌های بسیار ضعیفی ارایه داده‌اند.

 

نقد و تحلیل: میلاد قزللو، باران سینما، تازه‌های باران

/ 1 نظر / 41 بازدید
نوشين

سلام وبلاگ زيبايي داري منم يكي از طرفداران باران كوثري هستم خيلي دوستش دارم من شما رو لينك كردم خوشحال ميشم هم شما هم منو به نام طرفداران سينماايران لينك كنيد . منتظر حضور پرمهرت هستم ....