فیلمبرداری "شب واقعه" اوایل اردیبهشت به پایان می‌رسد

فیلمبرداری "شب واقعه" اوایل اردیبهشت به پایان می‌رسد

فیلمبرداری فیلم سینمایی "شب واقعه" به کارگردانی شهرام اسدی و تهیه‌کنندگی سیداحمد میرعلایی اردیبهشت‌ماه در خوزستان به پایان می‌رسد.

میرعلایی درباره این فیلم به خبرنگار مهر گفت: به دلیل حضور مسافران نوروزی در خوزستان و شهرهای اطراف در هماهنگی با مسئولان شهر و گروه ترجیح دادیم فیلمبرداری را به پس از پایان تعطیلات موکول کنیم. تا امروز 85 درصد از سکانس‌های "شب واقعه" فیلمبرداری شده و صحنه‌های جنگی پس از تعطیلات نوروزی فیلمبرداری می‌شود.

وی افزود: با شروع فیلمبرداری در نیمه فروردین طبق برنامه پس از 15 جلسه فیلمبرداری به پایان می‌رسد و پس از آن مراحل فنی شروع می‌شود.

"شب واقعه" داستان زندگی دریاقلی سورانی یکی از سرداران جنگ است و حمید فرخ‌نژاد، لادن مستوفی، باران کوثری‌، حبیب دهقان‌نسب و آتش تقی‌پور در آن بازی می‌کنند.

اسدی فیلم‌های "به من نگاه کن"، "اوینار" و "روز واقعه" را کارگردانی کرده و "شب واقعه" اولین تجربه او در سینمای دفاع مقدس است

/ 1 نظر / 63 بازدید
گروه اکسیر

سلام تازه‌های باران کوثری . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.