«نسل جادویی» به همت رضاداد و شاهسواری نمایش داده می‌شود

«ایرج کریمی» در گفت‌وگو با فارس؛

«نسل جادویی» به همت رضاداد و شاهسواری نمایش داده می‌شود

خبرگزاری فارس: «ایرج کریمی» گفت: فیلم «نسل جادویی» به همت علیرضا رضاداد و منوچهر شاهسواری در جشنواره فیلم شهر نمایش داده می‌شود.

 

«ایرج کریمی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس با اشاره به نمایش «نسل جادویی» در جشنواره فیلم‌شهر اظهار داشت: «نسل جادویی» به خواست و همت علیرضا رضاداد و منوچهر شاهسواری در جشنواره فیلم شهر به نمایش درآمد. علیرضا رضاداد در آخرین دوره‌ای که دبیر جشنواره فیلم فجر بودند خیلی تلاش کردند که به نمایش در بیاید ولی کمیته انتخاب میلی به این کار نداشتند.
وی افزود: منوچهر شاهسواری هم در جشن خانه سینما، فیلم را به نمایش در آورند که کپی آن علی‌رغم جهانگیر کوثری از وزارت ارشاد اسلامی دریافت شد که نسخه بدی بود و صدای آن کیفیت خوبی نداشت.
کارگردان «نسل جادویی» به فارس گفت: امسال نیز قرار بود همین نسخه که اتالوناژ نشده و برای اخذ پروانه تهیه‌ شده بود، در جشنواره شهر نمایش داده شود،که نسخه DVD را در اختیار جشنواره قرار دادم. این نسخه مونتاژ، تیتراژ، موزیک و صدای خوبی دارد.
بنا بر این گزارش، «نسل جادویی» در روزهای دوازدهم در سینما آزادی در ساعت 15، پانزدهم اسفند در سینما فلسطین در ساعت 21، شانزدهم اسفند در پردیس ملت در ساعت 19 به نمایش در می‌آید.
به گزارش فارس، این فیلم که در سال 85 ساخته شده به دلیل مشکلاتی که تهیه‌کنندگان آن دارند، تاکنون امکان نمایش نیافته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: نسل جادویی از جوانان امروز می‌گوید.از استعدادها،خلاقیت‌ها و زمینه‌های زندگی،عشق،جسارت و شادابی،نسل جادویی حدیث جوانانی است که آینده را می‌سازند.
عوامل تولید «نسل جادویی» عبارتند از نویسنده و کارگردان: ایرج کریمی، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، طراح صحنه: مجید لیلاجی، گریم: مهرداد میرکیانی، عکس: مجید صباغ بهروز، بازیگران: هدیه تهرانی، رامبد جوان، باران کوثری، کورش تهامی، نگار جواهریان، شاهرخ فروتنیان و با حضور احمد حامد. تهیه کننده: جهانگیر کوثری، محصول: سازمان سینمایی 79، سرمایه گذاران: جهانگیر کوثری و بهروز سلیمی.

/ 0 نظر / 31 بازدید