کوثری: بکربودن قصه و شخصیت ها راز موفقیت «اخراجی‌ها2» است

سونامی «اخراجی‌ها»/3
کوثری: بکربودن قصه و شخصیت ها راز موفقیت «اخراجی‌ها2» است

خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده سینمای ایران گفت: بکربودن قصه و شخصیت‌ها و توانمندی «مسعود ده‌نمکی» در عبور از خطوط قرمز، راز موفقیت «اخراجی‌ها2» است.

«جهانگیر کوثری» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در ارزیابی فروش 3 میلیاردی «اخراجی‌ها2» در 14 روز، گفت: اگر سینماگری بتواند چیزهای ناشناخته‌ای را که برای مردم جذابیت و تازگی دارد، بیان کند، موفق می‌شود و اگر با ژانر کمدی این کار را انجام دهد، استقبال از اثرش، صد برابر می‌شود که این، یک امر طبیعی است.
کوثری گفت: در تاریخ سینمای ایران، فیلم‌های دیگری مثل «گنج قارون» در سینمای ایران داشته‌ایم که در مقطع خود پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران بوده و آن فیلم‌ها هم از هوشمندی سازندگان‌شان ناشی می‌شده‌اند...
وی گفت: کارگردانی که توانمندی توان این را داشته باشد که از خط قرمزها عبور کند، طبیعی است که فیلم او مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد.
این تهیه‌کننده گفت: در حقیقت «مسعود ده‌نمکی» این توان را داشته که از یک قصه مبتنی بر فضا و موقعیت جنگ، فیلم کمدی جذابی دربیاورد و چون همین موضوع بکر است و کارگردان هم توانمندی‌اش را داشته، فیلم «اخراجی‌ها2» با استقبالی فراتر از قسمت اول آن مواجه شده است.

/ 2 نظر / 66 بازدید
شکلات تلخ

باز باران با ترانه. بودن تو در برنامه کلاه قرمزی انگیزه ای شد تا این برمامه رو دنبال کنیم/ من و دخترم[نیشخند]

خودنویس

هیچ وقت از اخراجی ها و مسعود ده نمکی خوشم نیومده.