تکذیب خبر ممنوع التصویر شدن 100نفر از هنرمندان

تکذیب خبر ممنوع التصویر شدن 100نفر از هنرمندان

 

موج این حاشیه سازی ها که توسط هیچ نهادی تایید نشده است برای اهالی هنر بخصوص سینما و تلویزیون ادامه داشت تا جایی که این شایعات امروز توسط برخی منابع خبری بگونه ای دیگر رقم خورد.

در بخشی از اظهار نظر این رسانه ها و سایت های خبری که بدون هیچ منبع خاصی ذکر شده، آمده است: به رغم توصیه نخبگان و افراد خاص اجتماعی در مورد کنار گذاشتن کینه ها و اتهام زنی ‏های دو ماه اخیر و پس از انتخابات ریاست جمهوری، صداوسیما در رویه ای جالب بیش ‏از 100 تن را به صورت مستقیم و غیرمستقیم شامل ممنوعیت تصویری و فعالیت در این ‏سازمان کرده است.‏

ادعای این سایتها درباره ممنوع التصویر شدن داود رشیدی از همه گزینه ها جالب تر است چرا که این بازیگر پیشکسوت سینما روز پنجشنبه به مناسب جشن نیمه شعبان در برنامه ای بعنوان مجری حاضر شد.

همسر داود رشیدی که این مطلب را مشاهده کرده بود به در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با دیدن اسم آقای رشیدی و دخترم(لیلی رشیدی) در این خبر تعجب کردم . حضور همسرم در برنامه زنده روز پنجشنبه در جشن نیمه شعبان تلویزیون کذب بودن این ادعاها را می رساند.

داوود رشیدی خود نیز تماس با ایرنا مطلب این سایت را تکذیب کرد.

وی افزود:باید از افرادی که به نشر چنین اکاذیبی می پردازند پرسید که چگونه ممکن است فردی که چند روز پیش در یک برنامه تلویزیونی حاضر بوده ممنوع التصویر باشد!

"علی معلم" تهیه کننده فیلم آل و منتقد سینما که نامش در لیست مذکور است در گفت و گویی با بیان اینکه در خارج از کشور بسر می برد از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: من با تلویزیون در کار خاصی همکاری نداشته ام که بخواهند مرا ممنوع التصویر کنند.

"گوهر خیراندیش"، بازیگر سینما و تلویزیون نیز گفت من تعجب می کنم که این سایت برچه اساسی نام مرا ذکر کرده است

جهانگیر کوثری تهیه کننده سینما و تلویزیون نیز از اینکه نام دخترش باران کوثری که در عید امسال با برنامه کلاه قرمزی و پسر خاله 88 در شبکه دوم سیما حاضر شده بود با اظهار تاسف از نشر چنین اکاذیبی گفت این خبر صحت ندارد. متاسفانه برخی می خواهند در بین اهالی هنر تفرقه بیافکنند و در این راه از نشر هیچ دروغ و افترایی فرو نمی گذرند.

مدیر تولید سریال بازپرس که رویا نونهالی در آن به ایفای نقش پرداخته و مسئول دفتر مسعود کیمیایی نیز خبر ممنوع التصویر شدن خود را تکذیب کردند.

در شرایطی که همه در تلاشند تا میان اهالی هنر وحدت و همدلی ایجاد شود عده ای در فکر تفرقه هستند اما مسلم آنکه این تفرقه افکنی ها دیگر بجایی نخواهد رسید و اهالی سینما و تلویزیون با هر عقیده و هر جهت گیری دست در دست هم در تلاشند تا در راه ارتقای هنر این کشور قدم بگذارند.

/ 0 نظر / 15 بازدید