تصویر زندگی و آثار «عزت‌الله انتظامی»‌ در «... و آسمان آبی»

به تهیه کنندگی«قاسم قلی پور»ساخته‌می‌شود

تصویر زندگی و آثار «عزت‌الله انتظامی»‌ در «... و آسمان آبی»

خبرگزاری فارس: فیلم ویدئویی «... و آسمان آبی» در مورد زندگی و آثار عزت الله انتظامی ساخته می شود.

 

قاسم قلی‌پور در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: تهیه‌کنندگی فیلم ویدئویی «... و آسمان آبی» را درباره زندگی عزت‌الله انتظامی بر عهده گرفته‌ام.
وی تصریح کرد: «... و آسمان آبی» فیلمی است که با حضور خود استاد انتظامی در مورد زندگی ایشان ساخته می‌شود.
قلی پور افزود: غزاله سلطانی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و هم اکنون این فیلم در آخرین مراحل فیلمبرداری است و تدوین آن نیز به صورت همزمان انجام می‌شود و پس از آماده شدن به احتمال زیاد توسط مؤسسه رسانه‌های تصویری پخش خواهد شد.
به گزارش فارس، مؤسسه رسانه‌های تصویری امسال پکیج آثار برگزیده‌ای را که «عزت‌‌الله انتظامی» در آنها بازی کرده، منتشر می‌کند.
بنا بر این گزارش، پکیج مربوط به «عزت الله انتظامی» که قرارداد آن در دی ماه سال گذشته بسته شده، شامل 12 عدد از فیلم‌های برگزیده‌ای است که توسط کارشناسان سینما انتخاب شد‌ه‌اند.
«اجازه‌نشین‌ها»(داریوش مهرجویی)، «حاجی واشنگتن»(علی حاتمی)،«کمیته مجازات»(علی حاتمی)، «در مسیر تندباد»(مسعود جعفری‌جوزانی)، «روسری آبی»(رخشان بنی‌اعتماد)، «گراند سینما»(حسن هدایت)، «روز واقعه»(احمدرضا درویش)، «شیرسنگی»(مسعود جعفری‌جوزانی)،«آتش سبز»(محمدرضا اصلانی)،«دیوانه از قفس پرید»(احمدرضامعتمدی)،«جنگ نفتکش‌ها» و «جایی برای زندگی»(محمدبزرگ‌نیا) آثار برگزیده‌ در این مجموعه سی‌دی هستند.

/ 0 نظر / 99 بازدید