جدول مرحله سوم اکران فیلم های سینماهای کشور اعلام شد

"انجمن صنفی سینماداران" جدول فیلم های مرحله سوم اکران سینماهای کشور را اعلام کرد .
سخنگوی انجمن سینما داران ایران در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه این هفته هیچ کدام از آثار روی پرده تغییر نمی کند ، افزود : بتدریج و با پایان مدت قرارداد فیلم های در حال نمایش در گروه های پنجگانه سینمایی ،‌ آثار جدول جدید اکران می شود.
وی افزود: بر اساس مصوبه شورای صنفی اکران با پایان زمان نمایش فیلم درباره الی ، فیلم پستچی 3 بار در نمی زند به کارگردانی حسن فتحی در گروه سینمایی آفریقا به روی پرده می رود .
محمد صابری گفت: گروه سینمایی استقلال هم در پایان قرارداد اکران فیلم امشب شب مهتابه ،‌
میزبان فیلم دلخون به کارگردانی محمدرضا رحمانی خواهد بود.
وی افزود: فیلم کیش و مات به کارگردانی جمشید حیدری نیز پس از فیلم خروس در گروه سینمایی قدس به اکران درمی آید .
سخنگوی انجمن سینما داران ایران گفت : گروه سینمایی آزادی نیز پس از فیلم هر چی تو بخوای ، فیلم خاک آشنا به کارگردانی بهمن فرمان آرا را پخش می کند.
وی افزود: پسر تهرونی نیز در پایان مدت قرارداد اکران در گروه سینمایی عصر جدید جای خود را به فیلم سینمایی چشمک به کارگردانی جهانگیر جهانگیریان خواهد داد.
بنابراین گزارش ،‌ ‌فیلم پستچی 3 بار در نمی زند ، در حوزه آثار فلسفی ، معمایی و جنایی به بحث زندگی کاراکتری که نمادی از کودک درون انسان هاست می پردازد.
حسن فتحی که علاوه بر کارگردانی ،‌نویسندگی فیلم نامه این اثر سینمایی را نیز برعهده داشت ،‌به بررسی این کاراکتر با نقش آفرینی علی نصیریان در درون عمارتی سه طبقه که هر طبقه آن نمادی تاریخی است ، می پردازد.
محمد رضا فروتن ، باران کوثری ،‌پانته آ بهرام ،‌امیر جعفری ، و رویا تیموریان از دیگر بازیگران پستچی 3 بار در نمی زند،‌ هستند .
فیلم "دلخون" به کارگردانی محمدرضا رحمانی نیز داستان مردی است که همسرش را به قتل رسانده است ، آشنایی او با وکیلش برای رهایی از عواقب این جنایت را برای آنها رقم می‌زند. حامد بهداد و الناز شاکردوست بازیگران نقش‌های اصلی فیلم هستند.
فیلم سینمایی "کیش و مات" داستان خودکشی آهنگسازی است که به دلیل مشکلات مالی تصمیم به خودکشی می گیرد ولی هنگام خودکشی اتفاقی او را وارد مسایلی جدید می کند.
الناز شاکردوست، حمید گودرزی، بهنوش بختیاری، احمد پور مخبر، شهره لرستانی، علی صادقی ، بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند
"خاک‌آشنا" اثر بهمن فرمان‌آرا هم به ماجرای هنرمندی می پردازدکه در گریز از هیاهوی شهر به روستایی در کردستان پناه برده است.
ورود خواهرزاده جوانش به محیط روستا در کنار وقایعی که در روستا رخ می‌دهد، تغییری شگرف در زندگی نامدار ایجاد می‌کند.
فیلم سینمایی به کارگردانی جهانگیر جهانگیریان که چهارمین اثر سینمایی این فیلم ساز محسوب می شود با بازیگرانی همچون شهرام حقیقت‌دوست، ایرج نوذری، لادن طباطبایی، قاسمی، مهدی امینی‌خواه و محبوبه بیات به حوزه مسایل اجتماعی پرداخته است .
/ 0 نظر / 54 بازدید