طبق پیش‌بینی‌های ما، بازی باران کوثری در شب واقعه منتفی شد

Picbaranفیلم‌برداری شب واقعه هفته‌ی آینده به پایان می‌رسد.

ولی با اینکه بازی باران کوثری در آن قطعی شده بود، این عمل انجام نشد و لادن مستوفی تنها بازیگر اصلی زن این اثر است که به تازگی جلوی دوربین رفته است.

و خبر دیگر اینکه بابک انصاری نیز به جمع بازیگران این اثر پیوسته است و از آنجا که این اثر از حیطه کار سایت ما خارج شد، اخبار بعدی مرتبط دراین سایت قرار نمی گیرد.

/ 1 نظر / 53 بازدید
بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. 9سالی هست که وبلاگ نویسم. تاکنون کوشش کردم درحد و اندازه های ملی باقی مانده و وارد سیاست نشوم. اما اکنون وضعیت ایران را به گونه ای دیدم که اگر بخواهم کناره گیری کنم به زیان ایران عزیزمان تمام میشود. آمدم تا به همه وبلاگ نویسان بگویم: روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اگر این صفحه در این دوره سفید بماند موجب ننگ میشود. ماباید به خاطر نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز که از وضع موجود ناراضی هستند خواهش میکنم، تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حظور در پای صندق های رای مشت محکمی بر دهان کسانی بگوبند که میخواهند انتخاب خود را بر مردم تحمیل کنند. دوستان عزیزی که می خواهند دلایل نارضایتی من از این دولت را بدانند به تارنگارم(وبلاگم)آمده و نوشته ای که درباره انتخابات نوشته ام را بخوانند. به امید روزهای بهتر،دست آوردها و پیشرفت های بیشر در عرصه های جهانی... ××کوچک فرزند ایران زمین×× بیژن آریا