اکران "پستچی سه بار در نمی‌زند" در 16 سینما شروع ‌شد

اکران "پستچی سه بار در نمی‌زند" در 16 سینما شروع ‌شد

اکران عمومی فیلم سینمایی "پستچی سه بار در نمی‌زند" به کارگردانی حسن فتحی با 16 سینما در تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم "پستچی سه بار در نمی زند" از امروز هفتم مردادماه در سینماهای آفریقا، ایران، آزادی، فرهنگ، پردیس ملت، پردیس زندگی، اریکه ایرانیان، موزه سینما، پایتخت، مرکزی، عصر جدید، گلریز، جی، تهران، پردیس تماشا و موزه سینما روی پرده می رود.

محمدرضا فروتن، علی نصیریان، رویا تیموریان، باران کوثری، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، لیلا زارع و مجید مشیری در "پستچی" بازی کرده‌اند. در خلاصه داستان دومین فیلم فتحی آمده است: مردی در عمارتی خارج شهر دختری را به گروگان می‌گیرد تا پدر دختر را به آن عمارت بکشاند و بر سر ماجراهایی با او تسویه حساب کند.

فیلمنامه این فیلم تاریخی، فلسفی در قالبی معمایی و جنایی را فتحی نوشته است. از عوامل تولید این فیلم می‌توان به امیر کریمی فیلمبردار، سعید ملکان طراح گریم، محمود سماکباشی صدابردار و عباس شوقی مسئول جلوه‌های ویژه آن اشاره کرد. "پستچی سه بار در نمی زند" در هشت بخش از جمله بهترین فیلم و کارگردانی نامزد دریافت جایزه از جشنواره فیلم فجر بود.

همچنین اکران عمومی "درباره الی" از امروز در سینماهای فرهنگ، ایران، آزادی، پردیس ملت، پردیس زندگی، اریکه ایرانیان، آستارا، مرکزی، بلوار، پیام ، فرهنگسرای دختران و خانواده ادامه دارد.

نمایش عمومی فیلم "خروس جنگی" مسعود اطیابی نیز که جای خود را در سینما سرگروه به "کیش و مات" داده، در سینماهای ایران، آزادی، پردیس زندگی، پردیس ملت، فرهنگ، اریکه ایرانیان، جوان، فلسطین، مرکزی، بهمن، ماندانا، جی، شاهد، گلریز، حافظ، فرهنگسرای تماشا، ایرانیان و تهران ادامه دارد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

/ 0 نظر / 17 بازدید