"فیلم" اردیبهشت‌ماه آمد

"فیلم" اردیبهشت‌ماه آمد

سیصد و نود و سومین شماره ماهنامه سینمایی "فیلم" ویژه اردیبهشت‌ماه 88 با اخباری از سینمای ایران و جهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شماره جدید "فیلم" در صفحه خشت و آینه چند یادداشت‌ را منعکس کرده و رویدادها اختصاص یافته به تازه‌های تولید، هفت پرسش خانه سینما از نامزدهای ریاست جمهوری، افتتاح پردیس سینمایی زندگی، بازگشایی سینما کسری، همایش فیلم قاجار، برگزاری جشنواره آسا، رکود تازه "اخراجی‌ها 2"، بسته فرهنگی "سی سال، سی نما"، سایه‌روشن و اشاره به دور.

 

گفتگو با شروین قطعه‌ای درباره کارنامه دوبله‌هایش در صفحه صدای آشنا، همه چیز درباره برنامه‌های تلویزیون در نوروز، نگاهی به "مرد دو هزار چهره" و "کلاه قرمزی" و مروری بر پیام‌های بازرگانی در صفحه تلویزیون و دلیل واقعی تغییر دوباره زمان برگزاری اسکار، گفتگو با جان ویلسن بنیانگذار آکادمی تمشک زرین و اخبار در نمای دور آمده است.

معرفی فیلم‌های "عقده بادرماینهوف"، "چه" و "از چندنی چوک تا چین" در نمای متوسط، نقد فیلم "شک" در بخش فیلم روز صفحه سینمای جهان و مجموعه مطالبی درباره موریس ژار، زندگی و آثار، گفتگو با وی و گفتگوی الکساندر دسپلات با موریس ژار در صفحه سایه خیال منعکس شده است.

نقد "وقتی همه خوابیم" و گفتگو با آهنگساز، مدیر فیلمبرداری و کارگردان فیلم، نقد "اخراجی‌ها 2" و یادداشتی از کارگردان، نقد "سوپراستار" و گفتگو با کارگردان، نقد "بیست"، یادداشت‌هایی از علیرضا خمسه و حبیب رضایی و گفتگو با کارگردان، نگاهی به مستندهای رضا بهرامی‌نژاد و گزارش اکران در صفحه نقد فیلم و نهایتاً نگاهی به شماره 76 ماهنامه فیلم در اردیبهشت 68 به کار این شماره پایان می‌دهد.

سیصد و نود و سومین شماره ماهنامه سینمایی "فیلم" ویژه اردیبهشت 88 به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مسعود مهرابی و سردبیری هوشنگ گلمکانی و عباس یاری در 132 صفحه با قیمت 1000 تومان در دسترس علاقمندان است.

/ 0 نظر / 41 بازدید