شب واقعه اواخر اسفندماه به پایان راه می‌رسد

شب واقعه اواخر اسفندماه به پایان راه می‌رسد

گروه خبرنگاران افتخاری / سیدجعفر فاطمی‌نوش‌آبادی: کارگردان فیلم سینمایی شب واقعه گفت: 50 درصد از کار ساخت این فیلم به پایان رسیده و 50 درصد دیگر آن نیز تا اواخر اسفندماه به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) به نقل از نوید شاهد، «شهرام اسدی» کارگردان فیلم سینمایی شب واقعه درباره کارگردانی این فیلم گفت: شب واقعه به دلیل تفاوت‌هایی که با سایر فیلم‌هایی که کار کرده بودم داشت، برایم بسیار جالب بود و به دلیل همین تفاوت‌ها، تصمیم گرفتم این کار را بپذیرم.

شهرام اسدی

اسدی به وجود برخی مشکلات در کار ساخت این فیلم اشاره کرد و افزود: این کار هم مانند کارهای دیگر برای خودش مشکلاتی دارد، اما به دلیل جذابیت کار، این مشکلات هم قابل تحمل است.

وی در مورد میزان پیشرفت کار ساخت فیلم شب واقعه، گفت: 50 درصد از کار ساخت این فیلم به پایان رسیده و 50 درصد دیگر آن نیز تا اواخر اسفندماه به پایان می‌رسد.

کارگردان شب واقعه در خصوص حضور «باران کوثری» اظهار کرد: وی پس از فیلم‌برداری بخش‌های درگیری نیروها، کارش را آغاز خواهد کرد.

اسدی در پایان به حضورمتفاوت «حبیب دهقان‌نسب» در این فیلم اشاره کرد و گفت: دهقان‌نسب به دلیل کارهای دفاع مقدسی زیادی که انجام داده است، برای پرهیز از هرگونه کلیشه‌ای با چهره‌ای نسبتا متفاوت‌تر بازی خواهد کرد.

شب واقعه، داستانی فداکاری شهید «دریاقلی سورانی» در شب حمله نیروهای عراقی از سوی اروند رود است که ....

حمید فرخ‌نژاد، لادن مستوفی، باران کوثری و حبیب دهقان‌نسب از بازیگران این فیلم هستند.

شب واقعه به کارگردانی شهرام اسدی کاری از مؤسسه فرهنگی شاهد به سفارش

/ 0 نظر / 28 بازدید