اکران خصوصی نسخه جدید فیلم «ریسمان باز»

خبرگزاری فارس: اکران خصوصی نسخه جدید فیلم «ریسمان باز» در سینما عصرجدید و با حضور جمعی از سینماگران کشور و اهالی مطبوعات و رسانه‌ها برگزار شد.

http://baranema.persiangig.ir/image/Rismane_Baz.jpg

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در این مراسم که چهارشنبه شب 30مرداد ماه با حضور تمامی عوامل فیلم و جمعی در سینماگران و اهالی رسانه در سینما عصر جدید برگزار شد، چهره‌هایی چون پژمان بازغی‏‏،مستانه مهاجر، بابک حمیدیان،سیروس الوند، عزیزالله حمید‌نژاد، رضا فیاضی،مهدی صباغ‌زاده، مسعود اطیابی، علیرضا جاوید‌نیا، سام درخشانی، امیر آقایی، سیدجمال ساداتیان، سعید تهرانی، لادن طباطبایی، باران کوثری، محمدرضا دلپاک، مهران غفوریان و عوامل فیلم حضور داشتند.
بنا بر این گزارش، «ریسمان باز» که مورد توجه منتقدان سینمایی قرار گرفته است، پس از فیلم «گناه من»، دومین فیلم بلند سینمایی مهرشاد کارخانی در مقام کارگردان است که به تهیه‌کنندگی حبیب الله کاسه‌ساز از روز چهارشنبه در گروه سینمای عصر جدید اکران شده است.
فیلمنامه «ریسمان باز» به صورت مشترک کارخانی و بابک پناهی نوشته شده است و فیلم روایت‌گر قصه دو دوست است که 24 ساعت مهلت دارند یک راس گاو را از نقطه ای از پائین شهر به مقصدی در شمال شهر برسانند.
پژمان بازغی، بابک حمیدیان، نرگس محمدی و کرامت رودساز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

منبع : خبرگزاری فارس

/ 1 نظر / 30 بازدید
مادر

چه وبلاگ جالبی. حالا چرا باران کوثری؟[نیشخند] [چشمک]