«شب واقعه» در باند پرواز ساها به پایان می‌رسد

آخرین خبرها از فیلم جدید «شهرام اسدی»؛
«شب واقعه» در باند پرواز ساها به پایان می‌رسد

خبرگزاری فارس: با فیلمبرداری سکانس‌های پایانی «شب واقعه» در باند پرواز ساها، ظرف دو روز آینده، فیلمبرداری این پروژه در تهران به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری "شب واقعه " به کارگردانی شهرام اسدی به سکانس‌های پایانی رسید که این روزها در باند پرواز ساها در تهران در حال انجام است.
براساس این گزارش، در این سکانس‌ها ماجرای انتقال "دریاقلی " به بیمارستانی در تهران برای مداوا، فیلمبرداری می‌شود و فقط "حمید فرخ‌نژاد " بازی دارد.
با پایان این سکانس‌ها تا پس فردا فیلمبرداری این پروژه به پایان می‌رسد.
به گزارش فارس، در آخرین سکانس‌هایی که در آبادان فیلمبرداری شد، "بابک انصاریان " و "الناز بهمن‌پور "، به گروه بازیگران اضافه شدند و به ایفای نقش پرداختند. پیش از این قرار بود در این سکانس‌ها "باران کوثری " حضور داشته باشد که به دلیل برنامه سفرش، امکان پذیر نشد.
تدوین همزمان "شب واقعه " نیز حسین غضنفری در حال انجام است.
"شب واقعه " داستان زندگی دریاقلی سورانی یکی از سرداران جنگ است و حمید فرخ‌نژاد، لادن مستوفی، باران کوثری، حبیب دهقان‌نسب و آتش تقی‌پور در آن بازی می‌کنند.
عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده فیلمنامه: همایون شهنواز، بازنویسی نهایی: شهرام اسدی، فیلمبردار: امیر کریمی، صدابردار: یدالله نجفی، طراح چهره‌پردازی: جلال‌الدین معیریان، طراح صحنه و لباس: عباس گل‌وندی.

منبع: فارس

/ 0 نظر / 55 بازدید