تماشاخانه ایرانشهر

باران سینما - بنا بر درخواست دوستان پیرامون تماشاخانه ایرانشهر که قرار است از هفتم تیر میزبان نمایش سگ سکوت باشد، اطلاعاتی را عرض می‌کنیم.

تماشاخانه‌ی ایرانشهر در مجاورت باغ هنر و خانه‌ی هنرمندان ایران، واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی (فرصت)، باغ هنر، قرار دارد. این تماشاخانه به مساحت ۲۵۰۰ متر و زیربنای ۳۷۰۰ متر که شامل دو سالن نمایش با ظرفیت متغیر ۶۰۰ و  ظرفیت عادی ۳۰۰ و ۱۴۰ تماشاگر است، روز ۷ اردیبهشت  ۱۳۸۸ کار خود را آغاز کرد و در روز ۲۴ خرداد ۱۳۸۸ رسما افتتاح شد. سالن دوم این تماشاخانه که سگ سکوت در آن اجرا خواهد شد، روز هفتم تیر ۱۳۸۸ و با نخستین اجرای این نمایش، افتتاح می‌شود.

علاقه‌مندان و تماشاگران می‌توانند از ساعت 10 برای خرید و رزرو بلیت نمایش‌ها به گیشه تماشاخانه‌‌ها مراجعه کنند و از اواخر هفته نیز با مراجعه به نشانی اینترنتی www.tamashakhaneh.ir می‌توانند به صورت آنلاین بلیت خود را خریداری و جای خود را انتخاب کنند. بهای بلیت ردیف یک تا سه سالن 10 هزار تومان، ردیف 4 تا 6 سالن 8 هزار تومان و باقی ردیف‌ها 5 هزار تومان است. دانشجویان تئاتر می‌توانند با ارایه کارت دانشجویی از تخفیف 50 درصدی برخوردار شوند.

این مجموعه علاوه بر دو سالن نمایش، دارای رستوران، اتاق‌های چهره‌پردازی مجزا، سالن دکور و خیاط‌خانه می‌باشد.

/ 0 نظر / 31 بازدید