"پستچی سه بار در نمی‌زند" تابستان اکران می‌شود

آغاز پیش‌تولید مجموعه "شهید بابایی" / "پستچی سه بار در نمی‌زند" تابستان اکران می‌شود

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "پستچی سه بار در نمی‌زند" ساخته حسن فتحی از اکران این فیلم در تابستان و آغاز پیش‌تولید مجموعه "شهید بابایی" به کارگردانی یدالله صمدی خبر داد.

جواد نوروزبیگی در این باره به خبرنگار مهر گفت: بعد از جشنواره فیلم فجر تصمیم گرفتیم "پستچی سه بار در نمی‌زند" با نظارت فتحی تدوین مجدد و برای اکران عمومی چند دقیقه از آن کوتاه شود. هم‌اکنون فتحی به همراه حسن حسندوست مشغول این کار هستند و فکر می‌کنم نسخه جدید اواخر امسال آماده نمایش شود. در حال حاضر برای گرفتن پروانه نمایش اقدام کرده‌ایم.

 

باران کوثری و محمدرضا فروتن در نمایی از "پستچی سه بار در نمی‌زند"

محمدرضا فروتن، علی نصیریان، رویا تیموریان، باران کوثری، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، لیلا زارع و مجید مشیری در "پستچی سه بار در نمی‌زند" بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان دومین فیلم سینمایی فتحی آمده است: مردی در عمارتی خارج شهر دختری را به گروگان می‌گیرد تا پدر دختر را به آن عمارت بکشاند و بر سر ماجراهایی با او تسویه حساب کند. فیلمنامه این فیلم تاریخی، فلسفی در قالبی معمایی و جنایی را فتحی نوشته است.

نوروزبیگی همچنین درباره ساخت مجموعه تلویزیونی "شهید بابایی" گفت: این مجموعه را یدالله صمدی کارگردانی می‌کند. پیش‌تولید کار که در 13 قسمت به نگارش درآمده آغاز شده است. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تصویربرداری در تهران، اصفهان، دزفول و خارج از کشور انجام می‌شود. مجید جیدی مدیر و مشاور هنری پروژه است و امیدواریم کار را اواخر فروردین 88 کلید بزنیم.

نوروزبیگی که تهیه‌کنندگی مجموعه تلویزیونی"آشپزباشی" را نیز برعهده دارد، در این باره گفت: تاکنون 40 درصد از تصویربرداری این پروژه در تهران انجام شده و هم‌اکنون گروه مشغول گرفتن سکانس‌هایی در خیابان ملا صدرا تهران هستند.

"آشپزباشی" تولید شبکه یک و داستان آن درباره اعضای یک خانواده است که در یک رستوارن کار می‌کنند. پرویز پرستویی، فاطمه معتمدآریا، فرهاد اصلانی، ملیکا و مهراوه شریفی‌نیا، محمدرضا غفاری و... بازیگران پروژه هستند.

/ 0 نظر / 53 بازدید