آغاز «پستچی سه بار در نمی‌زند» در گیشه امیدوارکننده بود

«جواد نوروزبیگی» در گفت وگو با فارس:

آغاز «پستچی سه بار در نمی‌زند» در گیشه امیدوارکننده بود

 

خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «پستچی سه بار در نمی‌زند» از شروع امیدوار کننده‌ای این فیلم در گیشه فروش سینماها خبر داد.

 

«جواد نوروز‌بیگی» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام این مطلب گفت: خوشبختانه فیلم شروع بسیار امیدوار کننده‌ای داشته است و با شیوه‌ای که جلو می‌رود تاکنون بسیار خوب با مخاطبان ارتباط برقرار کرده‌ است.
وی ادامه داد: امیدوارم که «پستچی سه بار در نمی‌زند» با توجه شروع امیدوار کننده‌ای که داشته است در ادامه نیز بتواند به همین شکل ادامه دهد و به خصوص در زمان اکران فیلم در ماه رمضان مسولان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که اکران فیلم با مشکل مواجه نشود.
تهیه کننده «پستچی سه بار در نمی‌زند» ادامه داد: این فیلم به دلیل ساختار متفاوتی که دارد می‌تواند اکران بسیار موفقی در گیشه داشته باشد که تاکنون نیز تبلیغات شهری و تلویزیونی کار رضایت بخش بوده است اما امیدوارم در روزهایی که اکران فیلم مصادف با ماه مبارک رمضان می‌شود دچار مشکل نشویم.
وی خاطرنشان ساخت: فیلم در تهران در ١۵ سالن اکران شده است اما در خصوص شهرستان‌ها طبق توافقی که با فیلمیران پخش کننده فیلم به شده است قرار است اکران گسترده تری داشته باشد.
بر اساس این گزارش‏،این فیلم که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر سال گذشته بود نسبت به نسخه جشنواره سه دقیقه و نیم کوتاه شده است و با تدوین مجدد پرده آخر فیلم ریتم آن افزایش یافت.
«پستچی سه بار در نمی‌زند» داستان مردی است در عمارتی خارج از شهر، دختری را به گروگان می‌گیرد تا پدر دختر را به آن خانه بکشاند و بر سر ماجراهای گذشته، با او تسویه‌حساب کند.
بازیگران طبقه اول محمدرضا فروتن و باران کوثری، ساکنان طبقه دوم پانته‌آ بهرام و امیر جعفری و ساکنان طبقه سوم، علی نصیریان، رویا تیموریان، لیلا زارع و پارسا مشیری هستند.
«پستچی سه بار در نمی‌زند» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی، محصول سینمای مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.
فیلمنامه «پستچی سه بار در نمی‌زند» را «حسن فتحی» نوشته است و پس از فیلم «ازدواج به سبک ایرانی»، دومین فیلم سینمایی فتحی در مقام کارگردان به شمار می‌رود.
وی همچنین سریال‌هایی چون «همسایه‌ها»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «شب دهم»، «ملاصدرا»، «مدار صفر درجه» و «میوه ممنوعه» را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

 

گفتگو: خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 17 بازدید